VU+ SOLO 4K

Scart
HD
Podpora Wi-Fi

• , zakúpené v Pricemarket.sk

Som veľmi spokojný a vrelo odporúčam tento výrobok!!! Zatiaľ nemám žiadne skúsenosti s Enigma 2, toto je môj prvý výrobok s týmto "systémom", takže sa zatiaľ iba "učím", ale čo som zatiaľ skúsil, tak absolútna spokojnosť!!!Obraz- super!!!Editácia programov- bez problémov!!!Hbbtv- bez problémov!!!Okrem mojej karty "Skylink" mi "načítalo aj kartu HD+" s nemeckými programami- bez problémov-takže super!!!Zatiaľ čo som vyskúšal, tak absolútna spokojnosť!!!

Spĺňa všetky požiadavky, ktoré som od neho očakával

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Som z tou značkou spokojný.
    Zatiaľ ma nesklamala.

DVB-T2
Scart
HD
Podpora Wi-Fi

Prvý satelitný UHD prijímač s plnou podporu rozlíšenia 4K, označovaného aj ako 2160p, alebo Ultra HD. Srdcom prijímača je dvojjadrový procesor ARM Dual Core 1,5 GHz s výkonnou RAM pamätou 2GB a s dostaočne velkou Flash pamätou 4GB pre neobmedzené množstvo pluginov.

Na prednej strane je v strede umiestnený 3,5" TFT LCD displej s 262.0000 farbami - 18 bit, pod odklopným krytom sa nachádzajú dve UNI čítačky kariet a jeden CI slot, spolu s USB 2.0 portom. HDMI 2.0 výstup s plnou podporu pre HVEC H.265. Dva vstavané satelitné tunery DVB-S2 typu FBC Full band Capture s podporou až 6 virtuánych tunerov, slot pre tretí tuner ostáva volný možnosť inštalácie DUAL DVB-S2, Combo DVB-T2C. Na zadnej strane sa nachádza šachta pre jednoduchú inštaláciu interného HDDSSD o velkosti 2,5" max. 10,5 mm.

• Predstavujeme výhody satelitného prijímača VU+ SOLO 4K.

Zobraziť video recenziu

• Pozrite si predstavenie satelitného prijímača VU+ SOLO 4K

Zobraziť video recenziu

• , zakúpené v Pricemarket.sk

Spĺňa všetky požiadavky, ktoré som od neho očakával

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Som z tou značkou spokojný.
    Zatiaľ ma nesklamala.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

3 mesiace po nákupe sa na displeji na prijímači zobrazili dve biele čiary. Jedna zvisle a druhá vodorovne. Ináč všetko funguje OK.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• je to VU+; vymeniteľný tuner; farebný displej na prednom paneli; pre výmenu HDD ho už netreba rozoberať; je celkom rýchly
    • ešte nemá DVB-S2X tunery

Predtým som mal VU+ Solo 2, ktorý 2 roky spoľahlivo slúžil a preto som kúpil jeho nástupcu VU+ Solo 4K. Zatiaľ slúži dobre, ale ešte ho mám krátko na to, aby som ho hodnotil. Doplnil som ho 1TB diskom a twin tunerom DVB-T2/C. Využívam ho okrem satelitného príjmu (Astra 1/Astra 3) aj na príjem káblovky od UPC. Pre tých čo chcú takúto kombináciu, s CA modulom od UPC spolupracuje dobre, ale nie s hocijakým (CI+ v1.0 funguje bez chyby, ale CI+ v1.3 nespolupracoval vôbec).

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Veľmi kvalitný prístroj, krásny obraz, rýchle prepínanie kanálov...

• , zakúpené v DOMOSS

• veľmi rýchly a kvalitný