iNEOS iN3

• , zakúpené v Hegishop

• Jednoduchá obsluha
    • Chýba obýmka na uchytenie koaxialu do skrinky, bez toho to nejde spojazdniť
  • , zakúpené v DOMOSS

• jednoduche prehladne ovládanie, male rozmery a eshope dobra cena a výhodou je aj predlzena trojrocna zaruka a je to slovensky výrobok...
  • , zakúpené v esol.sk

• Kompatibilny so Skylink sam sa naladi , ziadne manualne preladovanie, prehladne menu.

Teletext
Rodičovský zámok
Scart
HD

Certifikovaný prijímač Skylink Ready pre príjiem nekódovaných a kódovaných programov v systéme Irdeto. Podporuje rýchle vyhľadávanie (FastScan) programov Skylink pre vybranú krajinu, automatickú aktualizáciu kanálov, funkciu PVR (1HD kanál nahráva a 1HD kanál pozerá) bez nutnosti formátovania USB/HDD a multimediálne prehrávanie z USB/HDD.Prijímač je funkčný s najnovšiou kartou Skylink V7.

Digitálny FULL HD prijímač s certifikáciou Skylink Ready pre príjem nekódovaných a kódovaných programov v systéme Irdeto.
Je určený pre príjem slovenských a českých programov z paketu Skylink, T-Mobile a FREESAT.
Podporuje rýchlo vyhľadávanie programov Skylink (FastScan) pre vybranú oblasť (ČR a SR) s automatickú aktualizáciu kanálov.
Funkcia PVR (1HD kanál nahráva a 1HD kanál je možné sledovať z rovnakého transpondéra) bez nutnosti formátovania USB / HDD.

• , zakúpené v Hegishop

• Jednoduchá obsluha
    • Chýba obýmka na uchytenie koaxialu do skrinky, bez toho to nejde spojazdniť

• slovenský výrobca ? hnoj činsky traslavy cely satelit....ovladač jak čokolada figaro tenky .....modlim sa aby mi nepadol z gauču ....pomale prepinanie.....dokedy sa zapol tak som si čaj uvaril ,,,,ta neviem čo ešte napisať cele zle obraz ako tak ale videl som lepšie nariklad na starom čo som mal ......
  • , zakúpené v DOMOSS

• pokazil sa presne po 2rokov a 13 dňoch... presne po záruke

nekvalitný výrobok ktorý nevydrží... nekupovať !!!

odporučam

• Akurát dnes som ho kúpil iNEOS iN3 a je oveľa lepši než Sytec 110IR-SMEJD.
    • Páči sa mi diaľkové ovládanie ktoré je malé, tenké a klikanie na tlačítka je ako na mikrospínače iba škoda, že má diaľkové mierne oneskorenú odozvu na prepnutie v prijímači ale to mi nevadí.
    • Má to prehľadné menu a tiež že to není čierna krabica ale krabička.
    • Výborne že to ma SCART výstup (TV / VCR) a tiež HDMI výstup.
    • Pri dnešnej skúške s ním sa mi páči a som spokojný no uvidíme neskoršie.
    • Zatiaľ nič, akurát trocha vysoká cena prístroja.

Som spokojný no neskoršie uvidíme.

• dobrý prímač za dobrú cenu
    • rýchla inštalácia ale treba vypnúť FastScan aby sám neprehadzoval programy skoro každé 2 týždne
    • pekný dizajn prímača aj ovládača
    • na ovládači nemá tlačidlo na uspanie prímača a treba to nastavovať v menu
    • pri rýchlom štarte QuickStart niekedy blbne
    • nedá sa nastaviť kvalita nahrávania a tak treba na nahratie filmu veľa miesta

som s ním spokojný a odporúčam produkt

• fastscan
    • jednoduchý
    • opticky vystúp
    • nahravnie na USB HDD
    • pomer kvalita-cena
    • chyba hdmi kabel v balení

Mam tento prijímač už vyše roka a zatiaľ som sním nemal žiadny problém. Nikdy ešte nezamrzol, automaticky sam preladil programy. Idem ho kupovať rodičom aj svokrovcom nakoľko je vhodný svojim jednoduchým ovládaním a funkciou fastscan aj pre dôchodcov

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

spokojnosť