GoSAT GS-7060HDi

HD
Podpora Wi-Fi
Scart

• , zakúpené v DOMOSS

maly sikovny,rychle prepinanie kanalov nesekaa je odporucany aj skylingom.Odporucam aj ostatnym

• dobra cena
  • , zakúpené v Hegishop

• Mal som starši model,velka spokojnost.

Teletext
Rodičovský zámok
HD
Podpora Wi-Fi
Scart

Prvý prijímač certifikovaný podľa poslednej špecifikácie (r2015) Skylink Ready na trhu, ktorý vie automaticky vyhľadať frekvenciu Skylink TP a bol pripravený z techniky Skylinku. Prijímač používa kvalitný americký čip Broadcom. Vďaka FastScan a Skylink aktualizácii má užívateľ voľbu medzi dvoma spôsobmi aktualizácie zoznamu kanálov - zmeny programov už nebudú nočnou morou. Prijímač odhalí zmeny programov a sám ich doladí, prípadne premenuje. Zabudovaná čítačka kariet Irdeto umožňuje v prijímači používať karty Irdeto a tiež karty ICE operátorov Skylink a Freesat. Intuitívne a graficky vydarené menu so sprievodcom inštalácií vám zjednoduší používanie. Menu je v českom i slovenskom jazyku (+angličtina, nemčina). Prístroj má HDMI konektor a tiež analógový výstup pre staršie typy televízorov. Prístroj podporuje funkciu HDMI CEC - dokáže zapnúť/vypnúť TV, prípadne automaticky prepnúť požadovaný vstup na TV.

USB konektor na zadnom paneli prijímača slúži k pripojeniu harddisku, alebo USB flash, ktoré možno použiť nielen k nahrávaniu TV programov, ale taktiež k prehrávaniu multimediálnych súborov (video, hudba, foto). Ako už býva u GoSAT prijímačov štandardom, GS7060HDi umožňuje nahrávať až 2 HD programy a tretí program sledovať (z rovnakého transpondéru).

Rozšírené možnosti rodičovského zámku vám umožnia široké nastavenia podľa vašich potrieb a ochráni tak vaše deti pred nevhodným obsahom. Mnoho pokročilých funkcií uľahčí používanie - automatické vypnutie po nahrávaní, automatická aktualizácia, automatické nastavenie letného času, vytvorenie záložiek nielen v PVR súboroch, ale tiež v multimediálnych súboroch, nastavenie časovača priamo z inforiadku atď.

LAN konektor pre pripojenie k internetu sprístupní OTT funkcie (YouTube, RSS správy, počasie)

• Tento produkt splňa moje požiadavky v plnom
    • rozsahu ! Som spokojný !
    • Zatiaľ nemám žiadne !

Odporúčam ! Ja používam len na TV. Produkt bol zakúpeny v Hegischop Rožňava !

• dobra cena
  • , zakúpené v Hegishop

• Mal som starši model,velka spokojnost.
  • , zakúpené v Hegishop

• S produktom som veľmi spokojná. Keďže mám 2 televízory a 2 satelity, jeden satelitný prijímač Gosat mám na jednom televízore, na druhom som mala iný satelitný prijímač inej značky, takže na základe toho, že som bola spokojná s Gosatom, kúpila som si aj druhý satelitný prijímač tej istej značky Gosat. Je spoľahlivý, rýchly, ľahko ovládateľný, prehľadný.
  • , zakúpené v Pricemarket.sk

výhoda

• , zakúpené v TPD.sk

Som zaciatocnik v pouzivani satelitnych prijimacov, ale tento nesklamal. Ladenie bolo jednoduche. Ovladanie intuitívne. Bez problémov.

• , zakúpené v DOMOSS

• Toto je už môj tretí produkt a som bez poznámok

• Jednoduchá a rýchla inštalácia
    • Nutný update produktu, aby všetko fungovalo...

Hľadal som cenovo prístupný výrobok a zároveň kvalitný. Tento výrobok skutočne tieto požiadavky vynikajúco a prekvapivo spĺňa. Odporúčam ho aj ostatným zákazníkom.