Formuler F4 Turbo Combo

• Možnosť schovať prijímač za televízor
    • Slot na modul
    • Slot na kartu
    • IR snímač

Prijímač som dostal síce nakonfigurovaný, ale s nefunkčnou wifi a keď som dal reštartovať, vždy zamrzol. Ellano mi však ochotne pomohli tento problém odstrániť novým SW.

• , zakúpené v Premiumstore.sk

Žiaľ som veľmi veľmi sklamaný z veľmi náročným nastavovaním prijimača. To som sa ešte nestretol s tým že som ho musel dať nastaviť odborníkovi. Nebol ani návod na obsluhu a chýbal jeden kábel jack 3,5-3x cinch. IR čidlo. Internet sa nedá nastaviť. Odborník mi povedal že už ho asi niekto používal a vrátil??. Asi ho vrátim naspäť. Veľmi zložitý prístroj.

• rýchle bootovanie

HD
Stand-by
0.5 W
Podpora Wi-Fi

Satelitný prijímač Formuler F4 Turbo COMBO je Full HD digitálny prijímač s podporou kodeku H.265/HEVC a Media Player s čítačkou kariet a CI slotom. Naviac je prijímač vybavený tunerom pre príjem terrestriálního a káblového vysielania. Verzia Turbo Combo má DVB-T/T2 tuner s podporou nového kodeku.

Prijímač je štýlový, výkonný a plne vybavený. Vďaka originálnemu dizajnu F4 v čierno – šedom prevedení každého zaručene zaujme na prvý pohľad.

Vlastnosti - 1x čítačka kariet (pre UNI nutné nahranie pluginu) – karta čipom dole,

E2 Operačný systém – Linux (OpenPLi)

• 1x CI slot pre vloženie dekódovacieho modulu
  • Full HD COMBO DVB-S/S2/T/T2/C a Media Player
  • Procesor Broadcom SoC s frekvenciou 750 MHz
  • Flash 256 MB / 512 MB RAM DDR3
  • 1x slot pre Micro SD karty
  • Nekódované nahrávanie
  • Streaming vysielanie aj na zariadení s Windows
  • 3D Ready (je potrebný nainštalovaný Enigma 2 image)
  • 2x vysokorýchlostné USB 2.0
  • Prehrávanie multimédií (MKV, AVI, MPG, MP4, TS, WMA, MP3 a ďalšie ...)
  • Nahrávanie na flash disk / pevný disk
  • TimeShift – Pozastavenie živého televízneho vysielania (je nutný USB

pevný disk)

• YouTube videá, internetové rádiá a oveľa viac ...
  • Internet Streaming TV a Radio
  • Ethernet pripojenie a podpora Wi-Fi / 3G dongle (adaptér nie je súčasťou

balenia)

• Ľahko rozšíriteľné s addonmi a pluginmi
  • Živé prenosy prostredníctvom siete
  • Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 and USALS
  • Vzdialená správa cez HTTP / Telnet / SSH
  • Elektronický programový sprievodca (EPG)
  • Možnosť inštalácie všetkých pluginov – Osca, CZ / SK archívy a veľa

ďalšíc

• FastScan pre Skylink (po inštalácii pluginu)
  • Inštalácia ikon staníc
  • Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS
  • Automatická detekcia DiSEqC
  • Vysoké rozlíšenie grafického používateľského rozhrania (GUI)
  • NTP – Network Time Protocol
  • Viac jazyčná podpora – Audio / Teletext / Titulky
  • Full HD HDMI 1.4 pripojenie
  • Podpora MPEG-2 / MPEG-4, SD / HD, DVB-S / S2 H.265 / HEVC
  • Dolby Digital Bit-Stream cez optický S / PDIF a HDMI
  • Rýchla a ľahká aktualizácia softvéru cez USB
  • Displej – 4číselný digitálny, biely
  • DC 12V napájací adaptér (do klasickej zásuvky 220-230)

Špecifikácie

• System: Embedded Linux
  • Displej: 7-Segment 4-Digits
  • DVB Tuner: 1x DVB-S2, 1x DVB-T / T2 / C
  • 1x Common Interface slot
  • 1x čítačka kariet Smart Card (po úprave čítanie kariet ICE)
  • Plug & Play slot pre tuner DVB-T / T2 (po samoinštalácii prístroj stráca

záruku, odporúčame objednať priamo verziu F4 Turbo Combo)

Video

• HEVC/H.265 MP and Main10 @ 1080p60
  • AVC/H.264 MP / HP @ L3.1 (60fps)
  • AVC/H.264 HP @ L4.2 (30fps)
  • MPEG-2 MP @ML & HL
  • AVS baseline profile @ L6.0, AVS-P16 (AVS +)

Porty

• HDMI: HDMI 1.4
  • USB: 2x USB 2.0
  • Ethernet: RJ45 (100Mbps)
  • AV: 3.5mm A / V Mini Jack
  • S/PDIF: optický
  • Iné: čítačka Micro SD kariet (do 32GB), RS-232C, IR rozšírenie pre ext.

čidlo, vstup pre napájanie

• IR čidlo
  • Manuál – rýchla inštalácia
  • TV Bracket
  • Kábel AV s koncovkou JACK
  • Diaľkové ovládanie + batérie (2x AAA)

• E2

• stabilný prijmač
    • možnosť pridania DVB-T tunera
    • vesa prichytenie

• Perfektný!
  • Formuler F4 Turbo Combo je kvalitně provedený kombinovaný přijímač, který umožňuje příjem satelitního, pozemního a kabel...

Zobraziť celú recenziu na www.parabola.cz