Ferguson Ariva 4K

Novinka od fa Ferguson, Ariva 4K combo-prvý kombinovaný prijímač v ponuke výrobcu s možnosťou príjmu ULTRA HD vysielania a tiež najnovšieho kodeku H.265 HEVC...
Doporučená ponuka Prva.sk

DVB-T2
HD
Podpora Wi-Fi

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Výrobok prišiel viac-menej nefunkčný!

Recenziu som napísal na stránku obchodu do dotazníka spokojnosti.

- Android O.K.
    - voľné programu satelitu O.K.
    - univerzálna čítačka kariet nepodporuje aktuálnu Skylink kartu M7 !!!

• Super youtube,kodi ,podpora 4k
    • Len pre skúsených užívateľov

Nedoladený hardvér občas pomalšie reaguje.Chýba mi fast scan na antiksat neviem či sa dá nejako stiahnuť.Omnoho viac využitia ako bežné setoboxy takmer neobmedzené možnosti inštalácii aplikácií.

Šírka
Skylink READY
DVB-T2
HD
Podpora Wi-Fi

Dobre vybavený, rýchly a moderný prijímač prevedie akýkoľvek televízor do Smart TV.

• - univerzalne programovatelne dialkove,
    • - relativne jednoducha konfiguracia pre card sharing,
    • - android aplikacie
    • - nic nefunguje ako ma,
    • - pomaly a nestabilny system, nutny casty restart,
    • - neda sa prepinat audio stopa,
    • - aplikacie padaju, vratane TV,
    • - pouziva os Android, nie Android TV, ktory by bol vhodnejsi,
    • - nesplna co ma udava vyrobca,
    • - ziadna podpora od vyrobcu

tento satelitny prijimac vyzeral velmi dobre na papieri, v skutocnosti je to bohuzial katastrofa. od kupy (cca pred rokom) bojujem s jeho pomalym a nestabilnym softwarom. hw pritom ma na to, aby bezalo vsetko ako ma, poliaci to ale nedotiahli do pouzitelneho stavu. dufal som, ze casom sa to zlepsi, ale je to skor naopak - novsie aktualizacie su este menej stabilne, ako tie stare. nove aktualizacie uz asi ani nevychadzaju.

pre ilustraciu, napr. taky internetovy prehliadac pada asi po nacitani kazdej stranky + pohyb je extremne pomaly. raz som skusal 4K televiznu stanicu, obraz sa zobrazil, ale asi na tolko vytazil prijimac, ze ten prestal reagovat na akekolvek dalsie prikazy (vratane prepnutia na iny kanal). asi tyzden sa nedalo nic ine sledovat, lebo po opatovnom zapnuti sledovania TV znova slustilo tento kanal. kodi jaks-taks bezi, s obcasnymi padmi.

velky problem je, ze u kanalov nefunguje prepinanie audio stop! ak sa spusti napr. original audio, neprepnete do slovenciny.

pouziva OS Android, nie Android TV, ktory by bol vhodnejsi. vacsina aplikacii je tazko ovladatelna (a taktiez pomale a nestabilne).

ferguson tiez slubuje funkcie, ktore tento satelit nema - napr. podporu Apple AirPlay. skusal som kontaktovat poliakov emailom, ziadna odpoved neprisla. od tohto vyrobvu by som uz nikdy nic nekupil.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Výrobok prišiel viac-menej nefunkčný!

Recenziu som napísal na stránku obchodu do dotazníka spokojnosti.

- Android O.K.
    - voľné programu satelitu O.K.
    - univerzálna čítačka kariet nepodporuje aktuálnu Skylink kartu M7 !!!

• Super youtube,kodi ,podpora 4k
    • Len pre skúsených užívateľov

• Pomer cena výkon
  • , zakúpené v MF-Elektro.sk

iba pre skúsenych!

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Nekupujte si ho nemusite mat aj vy taky ako ja ved ideo o 4K, androit, aj ked je to Polsky vyrobok co nic moc, ale je cool.

• JE to zamrzajuci šrot, prepinanie programov trva ai 1 minutu každý, youtube už nejde ani zapat, a to všetko po pol ročnom použivani. HNUS
  • , zakúpené v Pricemarket.sk

• žiadna

Šrot

• android a jeho možnosti
    • hrozne pomalý

po pol roku používania moja nespokojnosť, hrozne pomalý, pomalé prepínanie programov, oneskorené reakcie ovládača