Amiko HD 8150

Scart
Podpora Wi-Fi

• vyborny
  • , zakúpené v TV-ANTENY.eu

Je to veľmi kvalitny sat. prijmač. Som spokojný ,dostal som to čo som čakal.

• nutnosť naprogramovania

Teletext
Rodičovský zámok
HD
Scart
Podpora Wi-Fi

Digitálny satelitný prijímač pre príjem programov v kvalite Full HD 1080p, 1080i; 720p aj SD kvalite 576p; 576i s čítačkou kariet Conax a operačným systémom Linux. Podpora stránok YouTube, Picasa, web radio a predpovede počasia, čítačka RSS kanálov. Ethernet konektor. Skvelý pomer výkon / cena.

Prijímač má veľa možností, vrátane upgrade nového sw cez internet, nahrávanie súborov na externý disk, prehrávanie multimediálnych súborov atď. Amiko Alien MINI je možné pripojiť okrem klasického Ethernet káblu k sieti internet aj cez Wifi, je ho však potrebné dokúpiť. Prijímač je možné ovládať aj klávesnicou a myškou, klávesnice, myšky a Wifi dongles nájdete v súvisiacich produktoch.

• vyborny
  • , zakúpené v TV-ANTENY.eu

Je to veľmi kvalitny sat. prijmač. Som spokojný ,dostal som to čo som čakal.

• nutnosť naprogramovania

• cenovo dostupny a hlavne obrazovo perfektý prijimač
    • dlhšie zapinanie ale vzhladom že ide o linux da sa prehliadnut
    • foto produktu je zavadzajuce..tento prijimač nema opticky vystup takže ilustračne foto je z 8155, no pre niekoho to može byť metuce

odporučam

• Na bezne pouzivanie je ok
    • myslim si ze po kratkom case problemovy

Ako som naladil programi po zakupeni produkt som pouzival 20 mesiacov da sa povredat bez problemov.Potom sa zacal samovolne vypinat a zapinat v roznych casovych intervaloch( od 2 sekund do 20 minut).Dal som ho na reklamaciu po zapojeni bez zmeny, kontaktoval som obchod povedali mi ze ho mali zapnuty 2 tyzdne bez vypnutia a ze mam asi pretazenu el. siet doma a napojenych vela zariadeni v zastrcke a ze nech to este skusim.Skusal som ho zapojit u brata aj u mojich rodicov vsade sa vypinal a zapinal.Po par dnoch som to skusil opat a isiel ok mesiac.Stare SD Opricum a a HD Maccom mi idu bez problemov.Po tomto vsetkom som rezignoval pre 45 eur mi to nestoji za to vypisovat reklamacie a behat po zasielkovnach dookola.Myslim si za Amiko produkty su celkom pekne za priaznivu cenu ale nizsej kvality a nevydrzia dlho.Kupoval som v obchode Qamo kde reagovali na moj problem rychlo a snezili sa mi pomoct ale bohu zial nie velmi uspesne.

• , zakúpené v Electroland.sk

Zatiaľ ho používam krátku dobu, ide dobre

• Nebola dodaná Konfigurácia prijímača pre SKYLINK ZADARMO

• dostupná cena
    • nezistil som

Za málo penazí málo muziky. cenovo dostupný

• , zakúpené v DOMOSS

Lacný a blbuvzdorný prijímač.

• super cena
    • zatial neviem