Zircon Funbox

Scart

• mám ho týždeň neviem ohodnotiť,ale inštalácia a nastavenie veľmi jednoduché

• inštalácia a prevádzka
    • nezistil som

Box pre tých, ktorí sa neorientujú v problematike sat. TV, Pracuje bez zložitých nastavovaní.

• Jednoduché ladenie
    • Jednoduché ovládanie
    • Menší problém s inštaláciou ale po preinštalovaní softwearu všetko ok.

Odporúčam

Teletext
Rodičovský zámok
Podpora Wi-Fi
HD
Scart

Zircon Funbox s HbbTV HD je satelitný prijímač s certifikovaným dekodérom Irdeto a funkcií FastScan pre inteligentné naladenie prijímača na programy Skylink, T-mobile a FREESEHO v systémoch

Irdeto a ICE.

Inštalácia zariadenia je rýchla a jednoduchá, pomôže vám automatická detekcia DiSEqC a ladenie transpondérov Skylinku .

Samozrejmosťou je českej a slovenské menu vrátane českej lokalizácie EPG a teletextu .

Do pamäti satelitného prijímača môžete uložiť až 4000 TV/rádio staníc a 8 obľúbených skupín .

Pomocou USB 2.0 konektoru môžete k prijímaču pripojiť externý flash disk vo formáte NTFS alebo FAT a prehrávať súbory JPEG, BMP,

MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4.

S funkciou PVR možno na externý disk nahrávať programy . Pripojenie k internetu prebieha bezdrôtovo cez WiFi USB adaptér , po pripojení k internetu môžete využiť veľké množstvo aplikácií ako je YouTube, internetové rádio, Web

TV, Google mapy, RSS čítačka alebo predpoveď počasia.

Súčasťou balenia je praktické diaľkové ovládanie , vďaka ktorému môžete všetky funkcie prijímača pohodlne ovládať z pohodlia vášho kresla.

Parametre:

Napájanie: 12 V priloženým externým adaptérom

Full HD rozlíšenie obrazu 1920x1080 na výstupnom HDMI konektora

Možnosť zálohy/obnovy zoznamu staníc alebo nastavenie na USB pamäť

Pokročilé PVR funkcie-nahrávanie priamo z EPG

Digitálny optický výstup pre dokonalý zvuk

Pamäť na 4000 TV/rádio staníc 8 obľúbených skupín

OSD menu v českom a slovenskom jazyku

Podpora 7 denného EPG 256 farebné OSD

Plná podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS, 13/18V, 0/22kHz

Podpora aktualizácie SW z družice (OTA aktualizácia)

Obsah balenia: prijímač Zircon Funbox diaľkové ovládanie vrátane batérií český a slovenský návod

HDMi kábel napájací adaptér 12V/1,5 A

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Nič!
    • Za cenu 75€,som čakal pristroj slušnej kvality.
    • Prepínanie kanalov je pomalé.Pri prepnutí tv/radio p4ístroj sa vráti na pôvobne poradie canalov,nie na vybrané.Problematické zoradenie oblubených canálov.Sústavne kontrola irdeto karty.Úplne nevhodné pre menej skúseneho použivateľa!!!Zatiaľ najhorší satelitný prístroj aký som mal!

Kupovať iba na odporučanie odborníka!!!

• mám ho týždeň neviem ohodnotiť,ale inštalácia a nastavenie veľmi jednoduché

• inštalácia a prevádzka
    • nezistil som

• Jednoduché ladenie
    • Jednoduché ovládanie
    • Menší problém s inštaláciou ale po preinštalovaní softwearu všetko ok.

Odporúčam

• Ľahko ovládateľný,
    • prehľadne usporiadané programy,
    • možnosť nahrávať a časovať programy,
    • prehrávač médií zrozumitelný
    • pomalé aplikácie pre internet
    • nahratý program mi seká občas aj sledovaný program.skúšal som viac druhov usb a hdd

Malý, praktický a lacný prijímač. Dobre prijíma signál, obraz je čistý a s podporou formátov pri použití USB. Bezproblémovo fungoval aj s HDD. Mne to síce nevadí ale sestre sa nepáči že displej je až neuveritelne svietiaci. taktiež adaptér mohol byť priamo vňom a nie samostatne lebo je dosť ľahký a tvrdší antény kábel ho môže vytáčať do strany.

Za tú cenu dobrý výber

• Ľahko ovládateľný,
    • prehľadne usporiadané programy,
    • možnosť nahrávať a časovať programy,
    • prehrávač médií zrozumitelný

Vybral som si tento produkt pre jeho ľahké ovládanie,
    automatické vyhľadávanie nových programov,
    prehľadný prehrávač médií...
    Som spokojný, odporúčam.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Zatiaľ neviem mal som ho 3 dni a s toho šiel cca 2 hodiny.Posielam ho na reklamáciu
    • Šiel vcelku 2 hodiny.A potom prestal fungovať.....

Zatiaľ nič moc
    Zhrnúť to nedokážem lebo som to nestihol spoznať.

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• ++++
    • prepnutie posledného na kanál č 31 neviem prečo?

inak som spokojní s tovarom a veľké plus máte u nna, teším sa na ďalšiu spoluprácu .

• da sa povedat že ho mam zadarmo
    • nahraty program mi seka občas aj sledovany program.skušal som viac druhov usb a hdd

neodporúčam