VU+ SOLO Se V2

Scart
HD
Podpora Wi-Fi

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Prijímač sám opakuje pokyny zadané DO, do nekonečna. Čiže nastavovanie je skoro nemožné. Po dlhom trápení som to vyriešil prelepením snímacieho čidla na zariadení čiernou izolačnou páskou.

Ešte som nevyskúšal všetky možnosti prístroja.

• , zakúpené v Pricemarket.sk

nie je dostupny

• , zakúpené v AERIAL s.r.o.

• rýchla mašinka

DVB-T2
Scart
HD
Podpora Wi-Fi

VU+ SOLO SE V2 je nástupca modelu VU+ SOLO. V2 dostala od kórejskeho výrobcu väčšiu Flash pamäť, ktorá sa zdvojnásobila na 512 MB a hlavne Dual tuner DVB-S2.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Ešte som nevyskúšal všetky možnosti prístroja.

• , zakúpené v Pricemarket.sk

nie je dostupny

• , zakúpené v AERIAL s.r.o.

• rýchla mašinka

• Cena/výkon
  • , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Je to to čo som očakával

Este ho mam kratko...

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• prístroj som si vyberal podľa požiadaviek na použitie a preto som spokojný. Inštalácia od predajcu len umocnila dobrý dojem z výrobku.

Účel spĺňa v pohode.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Veľká citlivosť infrasnímača diaľkového ovládania. Svojvoľne reaguje. Možno sa to dá nastaviť.

S enigmou ešte nemám skúsenosti, ale prijímač mi skvalitnil obraz Skylink.

• dvojjadrový procesor
    • možnosť ďalšieho tunera
    • dobrá podpora od dodávateľa Ellano
    • dobrá podpora zo strany tvorcov alternatívneho software i na diskusných fórach
    • stabilne fungujúci systém (v mojom prípade OpenATV)
    • je to taký VW v set-top boxoch, má ho veľa ľudí, veľmi dobre uspokojí, ale nenadchne
    • výhody spojené s používaním Linuxu
    • dosť veľký (v porovnaní s Dreambox DM525)
    • nemá 1Gbit Ethernet
    • nepodporuje H.265
    • kto nemá chuť brodiť sa fórami na internete a naučiť sa aspoň základy používania linuxu ako som to urobil ja, ten bude spokojnejší pravdepodobne so iným prijímačom s fabrickým Firmware-om. To ale platí všeobecne na Linuxové prijímače nie len pre tento.