Najnovšie recenzie zo sekcie Satelitné prijímače

Overený zákazník Qamo Overený zákazník

AB CryptoBox 652HD

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 09:41

Zakúpený v InterStore.sk

• Po zapojení prijímača všetko krásne nainštalovalo.Jednoduchá inštalácia.
  • Po nainštalovani prijímača šlo všetko v pohode až do chvíle kým som ho nevyhol.Po vypnuti a znovu zapnuti prijímača už nenaskočil žiadny kanál.

Celkom slušný prijímač.Cena pomer výkon.

Overený zákazník Trendydarcek.sk Overený zákazník

• zatiaľ nič

odporúčam

Dominik Dominik

• obraz, moznosti cez enigmu 2, internet, vstavany HDD, VU+
  • sem tam ho treba restartnut

primac splna ocakavania...ak sa rozhodnete pre akykolvek primac v akejkolvek cenovej relacii na SK tak jedine to urobte cez ellano.sk a dovod? firma ktorej zalezi na spokojnosti zakaznika.... pan ktory tam sedi vie co roby. pomohol mi z instalaciou a vsetkym dopodrobna cez email a telefon az v Taliansku.... vsetka cest takych firiem je na SK malo.....cize co sa tyka niecoho ohladom SAT na SK pre mna jedine ellano.sk......dakujem Vam

Optibox miniZebra HD

Optibox miniZebra HD

Overený zákazník Obchodný dom Bojná Overený zákazník

Zakúpený v Obchodný dom Bojná

• mám ešte starši typ televizora a pasuje mi aj na ten
  • a budem ho môcť použiť aj na novy typ televízora

už som vysvetlovala

Gosat GS7010 HDi

Gosat GS7010 HDi

Overený zákazník eTECHSHOP.sk Tom

Zakúpený v eTECHSHOP.sk

• Rychle naladenie
  • Pekna mala skrinka
  • Intuitivne menu
  • Zatial som neskusal este nahravanie na usb
  • Nenasiel som nevyhody zatial

Jddnoduchy a dizajnovo pekny prijimac. Cenovo priatelny.

Vu+ Solo 4K

Vu+ Solo 4K

Robo Robo

• FBC tuner
  • FCC plugin na rychle prepinanie kanalov
  • Subjektivne krajsi obraz

Thomson THS 813

Thomson THS 813

Overený zákazník Pricemarket.sk anton.telepcak@gmail.com

Pridané: 26. júla 2016

(naposledy upravené 26. júla 2016)

Zakúpený v Pricemarket.sk

• Jednoduchá manipulácia, výborná cena

Tovar som si vybral podľa recenzií a ceny

Overený zákazník Sat. technika Ellano.sk miro

Zakúpený v Sat. technika Ellano.sk

• Skvelý prijímač aj na prehrávanie filmov všetkých formátov aj blu-ray.
  • Okrem klasického sat. prijímača vie prehrať aj iptv.
  • Viem prečo som si ho kúpil a isto by som ho nemenil za niečo iné
  • Je to prijímač,ktorý nie je jednoduchý.
  • Kým sa ho naučíte využívať na 100% tak to potrvá.
  • Inak všetko je O.K.

Napriek za a proti iný by som nechcel.

Amiko Micro HD

Amiko Micro HD

Overený zákazník Sat. technika Ellano.sk Overený zákazník

Zakúpený v Sat. technika Ellano.sk

• To čo potrebujem prístro má

Zatiaľ všetko funguje ako má

HD-BOX Enibox

HD-BOX Enibox

o o

• svizny system
  • vdaka Mipsel procesoru by mala byt stabilita a podpora lepsia ako pre SH4/STi procesory. nemam overene, prijimac som mal doma len 3 dni (vratil som pre nizku kvalitu obrazu).
  • enigma 2 (stremovanie - pozeranie na pocitaci, vzdialene nastavovanie, pluginy)
  • nizka kvalita obrazu (v porovnani so Showbox Vitamin HD a na rovnakom TV Sony 50W755C). horsia kvalita bola aj pri SD aj pri HD kanaloch.
  • hlasne klikave dialkove ovladanie, zarovnane tlacidla (aj ked je prevedenie materialovo kvalitne, tak sa mi ovladac nemacil)
  • prijimac ma len 2 gumove nozicky (zadne) a dost blbo umiestnene. takze pri vypinani na prijimaci, ktore je z boku ho musite pridrziavat z druhej strany, kedze sa prijimac pohybuje. pri prichyteni z hora, sa prijimac zacne preklapat dopredu (predne nozicky su prilis v zadu)
  • predne USB sa da pouzivat len ked je odsunuty predny kryt (neschova sa tam ziaden USB kluc)

aj ked sa v niektorych recenziach spomina ze ma 2jadrovy CPU, tak v skutocnosti ma enibox len 1-jadrovy procesor.
hodnotenie kvality obrazu zavisi od toho co clovek pouzival predtym a aky ma televizor. Po pokazeni prveho Showbox Vitamin + E2 startovana z USB kluca, som si kupil tento prijimac.
Lenze kvalita obrazu bola v SD aj v HD vyrazne nizsia ako pri starom a teraz aj lacnejsom Showbox Vitamin-e. Takze som Enibox po 2 dnoch vratil.
Kvalitu obrazu som vyskusal na par E2 image-och + som skusal reset nastavenia obrazu TV, vypinanie "vylepseni" a ale nic tomu poriadne nepomohlo.
Nakoniec som opat kupil Showbox Vitamin HD. Je sice podla mna menej stabilny (niekedy je potrebny restart oscam), pomalsi, ale kvalitou obrazu je vyrazne lepsi.
Po precitani v diskusiach a radach by som si musel kupit sat prijimac v cene 300 eur aby sa mi dorovnala kvalita obrazu. Co si samozrejme neskor aj kupim, hlavne z dovodu rychlosti a 2tuneru, len cakam na nove procesory s podporou HEVC kodeku, ktore by sa mali predavat ku koncu roku.

Mascom MC270

Mascom MC270

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Zakúpený v OKAY.sk

Výrobok máme doma odskúšaný. Boli sme s ním spokojní,
po zapojení sa prístroj nastavil automaticky.
produkt odporúčam

Topfield TF S3000RHD

Topfield TF S3000RHD

Anonymous Anonymous

• Display
  • Externý prijímač diaľkového ovládania
  • ma to vstup pre lan kabel neskúšal som riziko zavírenia satelitu z internetu: môj názor, mal som už zavírený tv tak viem čo to je.pomohla iba reklamacia :D a prepalenie softu
  • Veľka krabica satelitna zbytočne.
  • Nenahrava voľne LEN KODOVANE,
  • Tlačitka na satelite mi pripadaju ako keby sa mali rozpadnuť bojim sa ich dotknúť aby som neurobil dieru do satelitu.
  • DIALKOVY OVLADAC hrôza tie tlačitka jak z gumy žele cukríky sú kvalitnejšie,
  • Vôbec to nemá protišmykové nožky satelit sa mi môže hocikedy zošmyknúť zo stola.
  • Dlhý dlhý dlhý ŠTART ! nanervy.
  • Počas nahrávania sa nedá pozriet iný kanál vôbec sa nedá prepnúť!
  • No da ale zastavite si tým nahrávanie,
  • nevýhoda mínus
  • Zoberie iba kartu skylink za 100 eur inú som neskúšal aj to som si tú skylink iba požičal
  • bol problem s naladením a nastavením.
  • mohla byť menšia krabica satelitu
  • menšie prevedenie zbytočne taky veľky akurat zavadza na stole
  • a tv nanho nepoložím.
  • V dnešnej dobe je VEĹMI VEĹKÝ PROBLÉM KÚPIŤ DOBRÝ SATELIT ! ! ! A KVALITNÝ ! ! !
  • A HLAVNE KAZDY SATELIT ABO TV ROBIA TAK ABY TO ĆO SI NAHRÁM NA USB ALEBO EXTERNÝ DISK TAK MI TO ZAŚIFRUJE A NOTEBOOK TO NEPREĆITA TO MI ROBI AJ SMART TV SAMSUNG !!!
  • ALE JE JEDNA MOŹNOSŤ PREPALIŤ SOFTVARE A POTOM BUDE NAHRÁVAŤ AJ ROBIŤ TO ĆO CHCETE LEN TO TREBA DAŤ NIEKOMU KTO S TÝM ROBÍ ALEBO NEJAKY PROGRAMATOR HACKER, PROSTE KTO SA VYZNÁ SAMI NEODPORÚĆAM ABY STE TO ROBILI. !
  • RADŠEJ SI NIEKOHO NAJDITE A MU ZA TO ZAPLATITE STOJI TO ASI 20 EUR MAX 50 EUR PREPALENIE A HACKNUTIE SOFTVARU V SATELITE,.

kto nieje naročny ako ja tak iba na pozeranie a ak chcete tak aj nahravanie tak si ho môžte zobrat ale počítajte s tým že ak si nahrate filmy zo satelitu na externý disk alebo USB tak ich neprehrate na ničom inom iba na satelite čo to nahraval !!!
ale za tuto cenu kupite lepší satelit treba si najst čo chcete od neho ake parametre a už iba podla ceny sa orientujete
ja som ho zobral z kamenného obchodu iný nemali chcel som narýchlo ale ľutujem že som nepočkal a nekúpil cez internet lepší a lacnejší! ! ! a možno aj menší.
Uvidime ako dlho vydrží či vobec zaručnu dobu dožije :D či neskape abo sa niečo nepokazí v zaručnej dobe
ale dneska je všetko tak robene že na dva roky a potom je to naprogramovane aby sa to po dvoch rokoch začalo kaziť BIZNIS JE BIZNIS ! je tam nejaky časovač alebo nejaka draha sučiastka čo je naprogramovana iba na určitu dobu a potom je po nej a vyjde drahšie oprava ako novy satelit alebo ako polovica noveho satelitu. a ak vymenite tu drahu sučiastku tak po čase môže odísť zase dalšia čo vyjde viac ako nový satelit.

Amiko Impulse

Amiko Impulse

Overený zákazník Pricemarket.sk Overený zákazník

Zakúpený v Pricemarket.sk

• Po zapojení ihneď naladené všetky programy skylink.
  • zatiaľ nič

• NIE

DOBRY

Overený zákazník DOMOSS Martin

Zakúpený v DOMOSS

• pomer kvalita a cena je dobrý

Som spokojný, je to HD prijímač Skylink ready a preto aj inštalácia bola jednoduchá.

Overený zákazník Sat. technika Ellano.sk Pavel Tragan

Pridané: 24. júla 2016

(naposledy upravené 24. júla 2016)

Zakúpený v Sat. technika Ellano.sk

• Zajimavy produkt za zajimavy cenu. Slovensky vyrobek slusne kvality. Kdo chce mit bezproblemovy prijimac bez Linuxu,ktery de la vse sam, tak doporucuji INEOS.
  • Nemam zatim nic proti.

Amiko HD8150

Amiko HD8150

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2016

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Dobrá cena

Doporučujem.