Opticum X80

1 W

• plní to čo má

malý, šikovný, účelný

• jednoduchy lahko ovladatelny

ja som jednoduchy človek a nepotrebujem mat drahe veci elektroniky aj tak to dlho nevydrži v dnešnej dobe pokazi sa vyhodim a kupim dalši lacnejši.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Maly jednoduchy primac. Pre starych rodicov idealny.

Pre nenarocnych odporucam

Teletext
Rodičovský zámok
Stand-by
1 W

Popis produktu:

Satelitný prijímač s vstavanou UNI čítačkou (kompatibilná s Cryptoworks a Irdeto systémom pre karty Skylink, CSlink, T-Mobile a FreeSat). S neoficiálnym sw podporuje i tzv. EMU a home sharing.

• slaby dialkovy ovladac

• plní to čo má

malý, šikovný, účelný

• jednoduchy lahko ovladatelny

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Maly jednoduchy primac. Pre starych rodicov idealny.

Pre nenarocnych odporucam

• nizka cena
    • kratši privodovy kabel

potreboval som nejaky jednoduchy pristroj za slušnu cenu čo sa mi aj splnilozatial žiadne vyhrady pristroj pracuje dobre snad pojde dlhšie než 2 roky :D

• Nemam nic.

Cena,jednoducha instalacia.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Dobry pomer cena a vykon

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Parádny prijímač, prehľadné menu, ľahká aktualizácia softvéru cez USB-Stick alebo cez kábel RS232, jednoduchá obsluha cez diaľkové ovládanie. Satelit mám nasmerovaný na Astre 23,5. Zakúpil a registroval som si kartu Skylink na príjem slovenských a českých programov, na začiatku mi nefungovali všetky - ale chyba nebola ani v prijímači a ani v LNB, len u pracovníkov Skylinku, ktorí to tam očividne nejak nezvládajú. Ale aj tak je bohatý výber staníc. Dobrá qualita obrazu i zvuku. Som veľmi spokojný.
    • nemá HD - to som už aj predtým vedel,
    • avšak kúpil som tento typ len preto,
    • lebo ani môj TV-prijímač ešte nie je HD.

Doporučujem pre všetkých, ktorí chcú chytať voľné satelitné vysielanie bez HD. Na kódované kanále je potrebná príslušná karta, ktorá sa dá dokúpiť a aktivovať.
    S príjmom Slovenských programov cez satelit som už teraz spokojný, aj napriek spomenutým problémom u pracovníkov Skylinku.
    Vďaka predávačovi karty Skylink, ktorý doslova dotlačil Skylinkáčov k múru, aby sa problém mohol rýchlo vyriešiť.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Ako ďalší sat. do domácnosti veľmi dobrý.
    • Rýchle odozvy.
    • Malý,šikovný.
    • V spojení s prenosným starým TV môžete pozerať TV
    • napr.v altáne alebo v kúpeľni.
    • nemá displej
    • RF konektor a scart konektor sú dosť blízko seba.

vydarený výrobok s anténnym výstupom - RF modulátorom
    pre staršie TV.

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

Cena je adekvátna možnostiam výrobku.